Sesje ciążowe


Taki szczególny, niepowtarzalny czas kiedy czekasz na nowe życie.


Pomimo radości i ekscytacji bywa trudny, szczególnie dla nas – kobiet. Hormony wariują, nastroje się zmieniają a przede wszystkim ciało przybiera nowy kształt. Pocieszę Cię – ten stan bardzo szybko minie! Nawet się nie obejrzysz, jak pożegnasz ciążowy brzuszek i kto wie – być może zatęsknisz?
Zapraszam do mnie, razem stworzymy przepiękną pamiątkę z tego czasu. Kadry pełne ciepła, miłości i radości z tego oczekiwania. Najlepszy czas na tego typu sesję to okres między 28 a 34 tygodniem ciąży, Brzuszek wtedy prezentuje się najpiękniej a Ty masz jeszcze siły na przebieranki i ewentualny spacerek w plener.
Mam do dyspozycji szereg stylizacji od gotowych sukni, body, topów, spódnic po własnoręcznie upięte kreacje z różnego rodzaju materiałów. Do tego kwiatowe wianki, półwianki, opaski.


Moim zadaniem jest, żebyś na sesji czuła się piękna.


Jedyną rzeczą o którą musisz zadbać przed sesją to wygodna, gładka bielizna w kolorze ciała (część stylizacji prześwituje).
Jeśli masz ochotę, możesz na miejscu (po wcześniejszym uzgodnieniu) skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki. W komfortowych warunkach przy dobrej kawie makijażystka podkreśli Twoją urodę i doda Ci pewności siebie.
Jeżeli nie lubisz makijażu, nie malujesz się na co dzień – postaw na naturalność. Najważniejsze jest żebyś czuła się dobrze.
Włosy zostaw rozpuszczone. Nie ma potrzeby upięcia „prosto od fryzjera” bo mamy wtedy możliwość swobodnie zmieniać fryzurę do każdej stylizacji.


Fotografia Studyjna Bydgoszcz


Ciągle szukam nowych inspiracji. Lubię kombinować. Sama maluję tła. Rozglądam się za ciekawymi plenerami. Do każdej sesji przygotowuję się po wcześniejszej rozmowie z Tobą. Lubię kiedy jest spójna i dopasowana do Twojego charakteru i temperamentu.

Porozmawiajmy