Noworodki


Sesja noworodkowa – Witaj na świecie!


Nareszcie doczekaliście się swojego malutkiego cudu! Jest już z Wami, w końcu możecie go tulić i w nieskończoność całować stópki. Świat wywrócił się teraz do góry nogami, sporo się dzieje i dni uciekają jak szalone. Maluszek zmienia się z dnia na dzień i za moment przestanie być słodko śpiącym noworodkiem. To tylko chwila. Jeśli chcielibyście tę chwilę zatrzymać na zawsze w formie pięknych, spójnych kolorystycznie fotografii, które ozdobią Wasze wnętrza – zapraszam!


Zrelaksuj się, jesteś w dobrych rękach.


Zarezerwujcie sobie więcej czasu tego dnia (do trzech godzin) i niech to będzie dla Was czas relaksu. Niezbędne do wykonania tego typu zdjęć są komfortowe warunki – spokój, dobra atmosfera, łagodne ruchy i cierpliwość. Postarajcie się nie stresować za bardzo, bo maleństwo od razu to wyczuje i również będzie niespokojne. Dla każdego maleństwa wcześniej przygotowuję ubranka, owijki, kocyki, dodatki, rekwizyty. Wszystkie wyprane w delikatnym płynie dla niemowląt. Nie brakuje środków do dezynfekcji. W studio mam do dyspozycji przewijak. W czasie sesji temperatura jest „kąpielowa” nie musicie się martwić, że maluszek zmarznie.
Sesję noworodkową możemy wykonać do 14 dni od narodzin, dlatego warto umówić się zanim maluszek pojawi się na świecie.


Fotografia Studyjna Bydgoszcz


Na wygodnej kanapie z filiżanką kawy lub herbaty możecie poczytać książkę, przejrzeć newsy lub po prostu się zdrzemnąć po nieprzespanej nocy. Obok Was ja zajmuję się maleństwem. Owijam, ubieram, kołyszę, głaszczę, usypiam, układam w wygodnych, bezpiecznych pozycjach.

Porozmawiajmy