FAQ

FAQ CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


W mojej wieloletniej karierze jako fotograf rodzinny pojawiają się te same pytanie, które zapewne i nurtują ciebie. Dlatego też otwieram dla was ramiona i odpowiadam na najczęściej zadawane z nich.


1. Co zabrać ze sobą na sesję?
Przede wszystkim pozytywne nastawienie i dobry humor. W przypadku sesji z dziećmi kubeczek/butelka z napojem. W studio zapewniam wodę, poza tym poczęstuję Was kawką lub herbatą. Nie zabraknie ciasteczek. W plener zabierzcie dla dzieci chrupki, biszkopty (mało słodkie przekąski). Na sesji noworodkowej nie może zabraknąć mleczka dla maluszka oraz smoczka i ulubionego kocyka.

2. W co ubrać się na sesję?
Na sesję rodzinną ubierzcie się wygodnie. Najlepiej sprawdzą się jednolite, klasyczne ubrania typu basic bez nadruków i wyraźnych jaskrawych wzorów. Bajkowe postacie na dziecięcych ubrankach zostawcie na inną okazję W kwestii kolorów trzymajcie się jednej zasady „im mniej tym lepiej” ustalcie sobie trzy kolory i w tych barwach wybierzcie ubrania. Proponuję zabrać ze sobą kilka zestawów. Przed sesją razem pokombinujemy i wybierzemy najlepszą opcję. Mam sporo ubranek dla dzieci w różnych rozmiarach, natomiast nie dysponuję pełną rozmiarówką. W przypadku sesji ciążowej zapewniam stylizacje, przyszła mamusia powinna zabrać jedynie cielistą gładką bieliznę. Noworodki ubieram, od stóp do głów.

3. Ile czasu trwa sesja?
Czas sesji zależy od wybranego przez Was pakietu. Wyjątkiem jest sesja noworodkowa, która może przeciągnąć się do trzech godzin w zależności od indywidualnych potrzeb.

4. Kiedy dostanę gotowe zdjęcia?
Czas oczekiwania na zdjęcia to trzy tygodnie od momentu, w którym wybierzecie zdjęcia do obróbki. Surowe zdjęcia do wyboru wysyłam w ciągu trzech dni od wykonanej sesji.

5. W jakich godzinach najlepiej spotkać się na sesję w plenerze?
Zdecydowanie pod koniec dnia lub opcja dla wytrwałych: przy wschodzie słońca 😀 Wtedy światło jest najkorzystniejsze i najprzyjemniejsze. Cudownie tworzy klimat, którego żadną siłą nie zastaniemy w środku dnia. Dlatego latem w plener umawiamy się nie wcześniej niż o 19:00.

6. Gdzie znajduje się studio?
Studio leży dokładnie między Bydgoszczą a Inowrocławiem. Wystarczy odbić 400m z drogi krajowej nr 25 w miejscowości Tarkowo Dolne i jesteście na miejscu. Dokładna mapka znajduje się w sekcji kontakt.

7. Makijaż na sesji?
Jeśli chcecie mogę umówić dla Was profesjonalną makijażystkę, która wykona Wam bajeczny make-up tuż przed sesją. Koszt takiej usługi – 80zł Wykonanie makijażu trwa około godzinki.

8.Skąd mamy wiedzieć jak pozować?
Spokojnie, poprowadzę Was. Podczas sesji rozmawiamy, śmiejemy się, czasem śpiewamy. Wy macie się tylko dobrze bawić a ja jestem od tego żebyście wyglądali jak najpiękniej!


Fotografia Studyjna Bydgoszcz


Już wiecie jak przygotować się do sesji i co zabrać. Skontaktuj sie ze mną i porozmawiajmy o twojej wymarzonej sesji zdjęciowej

Porozmawiajmy