Cennik

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO STUDIA GDZIE CIASTKA SĄ SMACZNIEJSZE

SPRAWDŹ OBECNY CENNIK

WYBIERZ PAKIET IDEALNY DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

01

PAKIET I

30 minutowa sesja ciążowa bądź rodzinna w moim przytulnym studio po której otrzymasz 5 niesamowitych zdjęć w formie elektronicznenj na twojego email’a. Możliwość wykonania dodatkowego ujęcia, koszt 50 PLNCENA

350 PLN

*SESJA W WEEKEND DOPŁATA 50 PLN

02

PAKIET II

90 minutowa sesja ciążowa, rodzinna bądź noworodkowa do wyboru w plenerze bądź moim przytulnym studio. Podczas sesji dobierzemy 3 fantastyczne stylizacje a wy otrzymacie 15 niesamowitych zdjęć na pendrive w ozdobnym pudełku. Znajdziecie w nim również 15 wydruków w formacie 13x18cm oraz 1 wydruk 20x30cm. Możliwość wykonania dodatkowego ujęcia, koszt 40 PLN

CENA

500 PLN

*SESJA W WEEKEND DOPŁATA 50 PLN

03

PAKIET III

120 minutowa sesja ciążowa, rodzinna bądź noworodkowa zarówno w plenerze jak i moim przytulnym studio. Podczas sesji dobierzemy 5 fantastyczne stylizacje a wy otrzymacie 25 niesamowitych zdjęć na pendrive w ozdobnym pudełku. Znajdziecie w nim również 25 wydruków w formacie 13x18cm oraz pamiątkowy album 20x20cm. Możliwość wykonania dodatkowego ujęcia, koszt 30 PLN

CENA

800 PLN

*SESJA W WEEKEND DOPŁATA 50 PLN

CENNIK USŁUG POZA STUDIO

INNE USŁUGI KTÓRE OFERUJĘ

01

CHRZTY

Niezapomniana pamiątka z tego jakże ważnego wydarzenia w życiu każdego dziecka i rodzica. Moje zdjęcia zatrzymają na zawsze ten dzień, który będziecie mogli przeżywać ilekroć spojrzycie na wasze fotografie.

CENA od

400 PLN

02

EVENTY

Nadchodzące urodziny, rocznice czy jubileusze to momenty, które napewno warto uwiecznić. Powiedz mi czego szukasz a ja napewno dobiorę dla ciebie idealną ofertę dzięki której ty i twoi goście na zawsze zapamiętają to wydarzenie.

CENA od

500 PLN

03

ŚLUBY

Ślub to jedno z tych wydarzeń w naszym życiu które warto zatrzymać w kadrze. Jako żona i fotograf wiem jak ważną pamiątką są zdjęcia ślubne które zabiorą was z powrotem do tych pięknych chwil. Zaufaj profesjonaliście i daj się ponieść imprezie.

CENA od

2200 PLN

Dodatki

Piękny ręcznie wykonany voucher na sesję, który możecie podarować ukochanej osobie w prezencie.

Cena zależna od wybranego pakietu

Fotoalbum lite – pięć rozkładówek w formacie 20X20 rozkładany na płasko album ze sztywnymi kartami. Zdjęcia z Waszej sesji z indywidualnym projektem w pięknej oprawie.

Cena: 149 PLN

Fotoalbum PRO – dziesięć rozkładówek formacie 30X30 rozkładany na płasko album ze sztywnymi kartami. Zdjęcia z Waszego dnia z indywidualnym projektem w pięknej oprawie. Możliwość wyboru okładki. Szeroka gama kolorów i materiałów.

Cena : 499 PLN

Karty Folio box format 30×40 Karty z fotografiami w stylowych, kartonowych ramkach Passe-Partout (w odcieniu: białym, kremowym, szarym, czarnym lub niebieskim). Karty mogą być również bez obramowań, wówczas zdjęcia zostaną podklejone do sztywnego kartonu o grubości około 4mm.

Cena: 199 PLN

odbitki

10×15 – 2 PLN
13×18 – 4 PLN
15×21 – 6 PLN
20×30 – 10 PLN
30×40 – 16 PLN


Fotografia Studyjna Bydgoszcz


Czas to coś czego nie możesz kupić ale możesz go zatrzymać na pięknych zdjęciach. Zapraszam cię do mojego studia gdzie poczujesz się jak u siebie w domu.

Porozmawiajmy